MIcrosoft Stream

StreamMicrosoft Stream, videolarınızın kuruluş içinde ortak bir merkezden güvenli bir şekilde karşıya yükleme, paylaşma ve yönetme kolaylığı sunan kurumsal bir video hizmetidir. 

İlk olarak login.microsoftonline.com adresinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmalı, sonrasında ise Stream sayfasını açmalısınız.

Stream


 “Microsoft Stream’i Kullanmayı Öğrenin” alanında belirtilen videolar aracılığı ile, karşıya video yükleme, içerik bulma gibi konular hakkında detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz.

Ana sayfanın üst çubuğunda yer alan “Gözat” alanından yüklemiş olduğunuz videolar arasında filtreleme yöntemiyle arama yapabilirsiniz. 

Stream

Stream
 

Stream

İçeriğim” alanından, yüklemiş olduğunuz videolar, kanallarınız, izleme listeleriniz vb. öğelere hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

“OIuştur” alanından, videolarınızı karşıya yükleyebilir, kanal veya grup oluşturabilirsiniz.

Ara” alanından ise, yüklemiş olduğunuz videolara hızlıca erişim sağlayabilirsiniz.

Microsoft Stream ve Office 365 Video Arasındaki Fark
Microsoft Stream ve Office 365 Video hizmetlerinin ikisi de, kuruluşların bağlantı kurma, paylaşma ve öğrenme süreçlerini kolaylaştırmasına yardımcı olmak için, videoların potansiyelinden yararlanmayı destekler.

Microsoft Stream ve Office 365 Video, bir süre için birlikte sunulacaktır. İlerleyen süreçte Microsoft Stream, Office 365’in fiili video hizmeti olacaktır.
 


Son Güncelleme Tarihi: Çar, 07/11/2018 - 15:50